Přírodní léčba alergie a astmatu

Zájemce o přírodní léčbu alergologického onemocnění příjmáme z celé ČR a SR.

Přírodní produkty

Vedle běžné medicíny, která využívá převážně chemické přípravky existuje ještě alternativní léčba pomocí přirodních produktů. Jedná se o přípravky na bázi rostliny Aloe Vera, kterou jistě znáte  z květináčů Vašich babiček a víte, že se používala již odedávna k zlepšení hojení odřenin, spálenin.

Pokud u Vás nezabíraji chemické přípravky, nebo chcete řešit své problémy přirodní cestou, přečtěte si více informací, nebo mě kontaktujte.

Pozor: Indikace a dávkování produktů neni jednoduchá záležitost a je potřeba je  konzultovat s lékařem.

Neváhejte mě kontaktovat. Pomohu Vám s přírodní léčbou alergii a astmatu. Probereme společně Vaše možnosti a nastavíme indikaci a dávkování produktů.

Přírodní produkty pro léčbu alergie a astmatu

Přírodní produkty pro léčbu alergie a astmatu

Aloe Vera drinking gel

Je gel určený pro vnitřní užití, který obsahuje minimálně 90% Aloe Vera, a který obsahuje více než 100 cenných přirodních látek. Zpracováván není celý list, ale přísně jen dužnina z listů, která neobsahuje projímavý a tím ve větším množství i nebezpečný aloin.

Používá se na

Léčbu astma, alergie (hlavně u dětí), onkologických onemocnění, cukrovky, na atopické ekzémy, Crohnovu chorobu, k detoxikaci organizmu, na podporu imunity, na prevenci a další…

Colostrum

Vzniká v mléčných žlázách matky – je první tekutinou, kterou dítě/mládě po porodu přijímá, a která dokáže „nastartovat“ jeho imunitní systém. U dětí i dospělého člověka posiluje imunitní systém a drží ho v rovnováze.

Používá se na

Alergie, astma, záněty virové a bakteriální, předoperační a pooperační stav, na zácpy, průjmy… S výborným efektem se používá u stále více zmiňovaných autoimunitních onemocnění (např. Crohnova choroba a další…)

Probiotika

Jsou živé mikrobiální kultury buď jednoho druhu, nebo směsi mikroorganismů, které působením v zažívacím traktu pozitivně ovlivňují buňky imunitního systému a tím fungování celého organismu.

Používá se na

Atopická dermatitida, alergie na bílkovinu kravského mléka, intolerance laktózy. pooperační stavy, léčbu zažívacího traktu, Crohnova choroba a další…

Probalance

Slouží jako doplněk stravy s minerálními látkami a stopovými prvky s obsahem křemíku. Dodává tělu vybrané zásadité minerální soli, které nejen doplní chybějící prvky, ale hlavně dokáže i odkyselit organismus. Neobsahuje látky živočišného původu, konzervační látky a laktózu. a laktózu.

Používá se na

Překyselení organismu a s ním spojené problémy jako: Astma, alergie, ekzémy, plísně, chronická únava, nespavost, poruchy imunity, onkologická onemocnění, osteoporosa a další…

Omega 3

Omega 3 mastné kyseliny jsou nedílnou součástí buněčných struktur, podílejí se na správných funkcích našeho organismu a zasahují do dějů jednotlivých orgánů.

Používá se na

Imunitní systém – tlumí alergické projevy (astma, atop. ekzém), pokles astmatického syndromu. Dále se používá na kardiovaskulární systém a mozek a nervový systém.

Reishi

Patří mezi nejstarší přírodní léčiva tradiční čínské medicíny. Ve staré Číně se používala již před 4mi tisíci lety a v současné době je oficiálně uznanou součástí protinádorové léčby.

Účinky Reishi

Protialergické, protinádorové, protizánětlivé, imunostimulační, antioxidační, detoxikační, regenerační, omlazující.

Další produkty, které pomohou se zdravotními problémy

Další produkty, které pomohou se zdravotními problémy

Vita AKTIV

Zcela přírodní multivitamín získaný z 21 druhů ovoce a zeleniny typických pro středoevropský region (např. červené hrozny, třešně, višně, černý rybíz, šípky, rakytník, rajčata, mrkev aj.). Ovoce a zelenina jsou nakombinovány tak, aby sirup obsahoval všechny vitamíny v doporučovaném množství.

Používá se na

Akutní infekce, opakovaná nemocnost, onkologická onemocnění, závažné stavy poruchy příjmu potravy…, ale vhodný i jako přírodní zdroj vitamínů pro „nejedlíky“ ovoce a zeleniny

Aloe Vera sprej první pomoci

Rostlinku aloe si možná mnozí z Vás pamatují ještě z květináčů na oknech Vašich babiček. Při řešení různých povrchových poranění se využívá výrazný hojivý účinek aloe, díky kterému se méně tvoří jizvy a celkové hojení se zkracuje asi o 30%. Sprey obsahuje víc jak 80%ní tinkturu z aloe a dalších 12 léčivých bylinek a na rozdíl od rostlinky ho můžete nosit stále u sebe.

Používá se na

Ekzémy, řezné rány, odřeniny, záněty, rýma, popáleniny, opary, pásové opary a další..

Aloe Via krém s propolisem

Díky kombinaci Aloe Vera a propolisu, uklidňujících bylinných extraktů a vitamínu E, je tento krém vhodný k uklidnění, hydrataci a odpočinku pokožky.

Používá se na

Suchou (atopickou) kůži, na ekzémy, lupenku, ale i na odřený nos po rýmě, hrubou kůži na dlaních, ploskách, na loktech…

Trápí Vás zdravotní problémy a běžné léky nezabírají? Nebo chcete radějí přírodní léčbu?

Kontaktujte mě přes formulář a domluvíme se, kdy můžete přijít na konzultaci.

14 + 2 =