Vzhledem  k současné epidemiologické situaci:

Pokud chcete místo osobní kontroly zvolit telefonickou kontrolu, kontaktujte nás prosím před termínem Vašeho vyšetření telefonicky, SMS nebo mailem. My Vám potom v den kontroly a přibližně v čas, na který jste byli objednaní, budeme telefonovat. Pro ostatní pacienty trvá i nadále možnost osobní kontroly. Provoz se snažíme uzpůsobit tak, aby nedošlo v čekárně k větší kumulaci pacientů.

Po příchodu do ordinace použijte prosím vždy dezinfekci na ruce. Trvá povinnost zakrytí úst i nosu! Samozřejmostí je také vyšetření pouze pacientů bez jakýchkoliv známek infektu.

Pokud přicházíte na vyšetření a prodělali jste v posledních 2 týdnech respirační onemocnění s teplotou nebo jste byli v kontaktu s osobou pozitivní na  Covid 19: na vyšetření přijet můžete, ale vždy po předchozí telefonické domluvě. Po příjezdu k ordinaci (můžete v tomto případě využít parkovací plochu před ordinací) telefonicky informujte sestřičku a vyčkejte jejího příchodu před vchodem do ambulance.

Pokud potřebujete e-recept nebo objednání a nedovoláte se na první pokus (t.j. sestřička odebírá krev, dělá spirometrii…), pošlete prosím SMS. V současné době je velký nárůst počtu telefonátů a nejsme je schopné při běžném pracovním provozu zvládnout.

Děkuji za pochopení. Iveta Němcová